Vacátko Ludvík (Simmering 1873 - 1956 Praha)
Plavení koní, signováno vpravo dole Vacátko, olej/karton, 55 x 65 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |